AŠ ESU ZLATANAS
AŠ ESU ZLATANAS – jaunatviška istorija apie Zlatano Ibrahimovičiaus paauglystę niūriame Švedijos priemiestyje. Gimusiam Balkanų imigrantų šeimoje Zlatanui futbolas buvo tarsi išsilaisvinimas atšiaurioje aplinkoje. Nepaprastas talentas ir pasitikėjimas savimi atvedė jį į tarptautinio futbolo viršūnes, jis žaidė tokiuose klubuose, kaip Amsterdamo „Ajax“, „Juventus“, „Inter“, „Milan“, „Barselona“, Paryžiaus „Saint-German“ ir „Manchester United“.

APGAULĖ
Londonas — 1987. Filipas yra garsus amerikiečių rašytojas, gyvenantis tremtyje Londone. Ten jį dažnai aplanko jo meilužė. Įsimylėjusi pora susitinka vyro kabinete, kuris tampa jų prieglobsčiu. Ten jie mylisi, ginčijasi, susitaiko bei valandų valandas diskutuoja – apie moteris, kurios žymi Filipo gyvenimą, seksą, antisemitizmą, literatūrą ir kaip išlikti ištikimu sau...

MARGARITA - ŠIAURĖS KARALIENĖ
(Režisierė Charlotte Sieling, Denmark, Norway, Sweden 2021)

1402 metai. Karalienė Margarita pasiekė tai, ko daugelis vyrų prieš ją nesugebėjo. Ji sujungė Daniją, Norvegiją ir Švediją į Kalmaro uniją, kurią valdė kaip įvaikinto sūnaus Eriko globėja. Tačiau priešų surengtas sąmokslas Margaritai iškelia dilemą, galinčią sunaikinti viską, kuo ji tikėjo.

TEISINGUMO RITERIAI
(Režisierius Anders Thomas Jensen, Denmark 2020)

Dislokuotas karys Markusas yra priverstas grįžti namo pas savo paauglę dukrą Matildą po to, kai jo žmona tragiškai žūsta traukinio avarijoje. Atrodo, kad visur lydi nesėkmės, kol prie jo durų pasirodo matematikos „gykas“ Otas su dviem savo ekscentriškais kolegomis, Lenartu ir Ementaleriu.

VERTĖJAI
(Režisierius Régis Roinsard, France, Belgium 2020)

Devyni vertėjai, pasamdyti versti nekantriai laukiamą paskutinę bestselerio trilogijos knygą, uždaromi prabangiame bunkeryje. Kai internete pasirodo pirmieji dešimt itin slapto rankraščio puslapių, svajonių darbas tampa košmaru - vagis yra vienas iš jų, o leidėjas (Lambert’as Wilson’as) yra pasirengęs padaryti viską, kad demaskuotų jį ... arba ją.

LANGUOTAS NINDZĖ
(Režisierius Thorbjørn Christoffersen, Anders Matthesen, Denmark 2019)

Kai dėdė Stiuartas parveža Askui nindzės lėlę iš Tailando, paaiškėja, kad ta lėlė gyva ir gali padėti spręsti bėdas mokykloje. Askas nori atsidėkoti, bet netrukus sužino, kad languotas nindzė yra apsėstas ir vykdo keršto misiją.

TUVĖ
(Režisierė Zaida Bergroth, Suomija 2020)

Helsinkis, 1945-ieji. Karo pabaiga tapytojai Tuvei Janson suteikia naują meninės ir socialinės laisvės jausmą. Modernus menas, svaiginantys vakarėliai ir neįpareigojantys santykiai su vedusiu politiku. Jos netradicinis gyvenimas prieštarauja griežtiems tėvo skulptoriaus idealams. Tuvės laisvės troškimo laukia išbandymas, kai ji susipažįsta su teatro režisiere Vivika Bandler. Jos meilė Vivikai audringa ir nevaldoma, bet ilgainiui Tuvė ima suprasti, kad iš tiesų nori atsako į savo jausmus.

DAR PO VIENĄ
(Režisierius Thomas Vinterberg, Danija 2020)

Egzistuoja teorija, kad mums gimus, kraujyje turėtų būti nedidelis kiekis alkoholio. Toks nedidelis apsvaigimas atveria mūsų mintis supančiam pasauliui, sumažina rūpesčius ir skatina kūrybingumą. Susižavėjęs šia teorija, Martinas ir trys jo draugai, visi nuobodūs mokyklos mokytojai, imasi eksperimento išlaikyti pastovų apsvaigimo nuo alkoholio lygį per visą darbo dieną.