KOMETA MUMIŲ ŠALYJE
Sužinojęs, apie pro šalį skriesiančią kometą, Muminukas su savo draugu Snifu iškeliauja į Observatoriją Vienišuosiuose Kalnuose pasitarti su Profesoriais. Kelyje jie patiria gausybę nuotykių. Tačiau rimčiausias išbandymas lauks paaiškėjus, kad kometa skrieja tiesiai į mylimąjį Mumių Slėnį.

ATEIK PAS MANE
Klermonas-Feranas, centrinė Prancūzija. Mederikas (35) susipažįsta ir įsimyli vidutinio amžiaus prostitutę Isadorą, kuri yra ištekėjusi. Kai miesto centre įvyksta teroristinis išpuolis, Selimas, jaunas benamis vaikinas, prisiglaudęs Mederiko name, sukelia paranojos bangą. Užjaučiančio Selimą ir pakvaišusio dėl Isadoros Mederiko gyvenimas staiga apsiverčia aukštyn kojom...

BAIGTA
Nedidelė filmavimo grupė filmuoja mažo biudžeto filmą apie zombius. Reikalai ima klostytis blogai, kai juos užpuola tikri zombiai.

KRIU
Devynmetei Babs jos senelis padovanoja paršelį vardu Kriu. Tėvai jai leidžia Kriu laikyti namuose su viena sąlyga: jis privalo praeiti šuniukų dresavimo kursus. Tačiau Babs tėvai nėra didžiausias Kriu rūpestis, kadangi senelis paslapčia planuoja dalyvauti dešrų konkurse, kurį organizuoja „Šviežių kiaulienos produktų bendruomenė“.

LANGUOTAS NINDZĖ 2
Antrojoje Languoto Nindzės dalyje vėl susitinkame su Aleksu ir Languotu Nindze kur jie persekioja niekdarį Filipą Epermintą. Epermintui išvengus kalėjimo Tailande, Languotas Nindzė atgyja, kad suvienytų jėgas su Aleksu. Siekdami keršto ir teisingumo, Aleksas ir Languotas Nindzė pradeda pavojingą misiją kurios metu bus patikrinta jų draugystė.

ĮVYKIS
Tai istorija apie Aną – iš darbininkų klasės kilusią jauną moterį, kuri nusprendžia pasidaryti abortą, pabaigti studijas ir taip išsivaduoti nuo savo socialinės padėties apribojimų. Tokia 1963-iųjų Prancūzija – visuomenė cenzūruoja moters troškimus ir seksą apskritai. Paprastas, bet žiaurus pasakojimas seka moters kelionę, jai pasirinkus elgtis prieš įstatymą. Ana turi mažai laiko – egzaminai jau čia pat, o nėštumas vis labiau matosi.

OMERTA 6/12
Suomijos Nepriklausomybės dienos minėjimas gruodžio 6-ąją šiurkščiai nutraukiamas išpuolio prieš prezidentūrą. Įkaitais paimama daug garbių svečių. Saugumo tarnybos pareigūnas Maksas Taneris (Jasper Pääkkönen) paskiriamas įkaitų krizės derybininku ir netrukus paaiškėja, kad pagrindinis teroro išpuolio tikslas yra planas destabilizuoti Europos saugumą. Taneris turi priimti drąsius ir net skausmingus sprendimus, kad išsiaiškintų, kas slypi už išpuolio. Juk reikia saugoti ne tik žmonių gyvybes, bet ir visos Europos ateitį.

MUMINUKO NUOTYKIAI
Troliui Mumiui įkanda vapsva. Jis turi gulėti lovoje. Muminuko tėtis nori jį pralinksminti papasakodamas apie savo nuotykių pilną jaunystę. Jis prisiminė savo nesuprastą vaikystę, pabėgimą iš vaikų namų ir istorinį susitikimą su savo kūrėju Hodžkinsu. Tėtis pasakojo apie siautulingas audras, plaukiant laivu „Ošun Okstra“ ir visus nuotykius autokratinėje Tėvelio Džounso karalystėje. Tėtis įkūrė koloniją, susidraugavo su vaiduokliu ir vieną audringą vakarą išgelbėjo Muminuko mamą iš jūros. Visa kita tik istorija.

KUR DINGO ANA FRANK?
Ana Frank savo garsujį dienoraštį rašė įsivaizduojamai draugei Kitei. Vieną dieną Kitė atgyja Anos name-muziejuje Amsterdame ir beskaitant dienoraštį mergaitei ima busti atsiminimai. Nedvejodama, jog Ana gyva – nes gyva ir ji pati – Kitė išsiruošia jos ieškoti. Ji keliauja po Europą ir atgal į Anos laiką vedama brangiosios knygos ir troškimo surasti mylimą draugę.

AŠ ESU ZLATANAS
AŠ ESU ZLATANAS – jaunatviška istorija apie Zlatano Ibrahimovičiaus paauglystę niūriame Švedijos priemiestyje. Gimusiam Balkanų imigrantų šeimoje Zlatanui futbolas buvo tarsi išsilaisvinimas atšiaurioje aplinkoje. Nepaprastas talentas ir pasitikėjimas savimi atvedė jį į tarptautinio futbolo viršūnes, jis žaidė tokiuose klubuose, kaip Amsterdamo „Ajax“, „Juventus“, „Inter“, „Milan“, „Barselona“, Paryžiaus „Saint-German“ ir „Manchester United“.

APGAULĖ
Londonas — 1987. Filipas yra garsus amerikiečių rašytojas, gyvenantis tremtyje Londone. Ten jį dažnai aplanko jo meilužė. Įsimylėjusi pora susitinka vyro kabinete, kuris tampa jų prieglobsčiu. Ten jie mylisi, ginčijasi, susitaiko bei valandų valandas diskutuoja – apie moteris, kurios žymi Filipo gyvenimą, seksą, antisemitizmą, literatūrą ir kaip išlikti ištikimu sau...

MARGARITA - ŠIAURĖS KARALIENĖ
(Režisierė Charlotte Sieling, Denmark, Norway, Sweden 2021)

1402 metai. Karalienė Margarita pasiekė tai, ko daugelis vyrų prieš ją nesugebėjo. Ji sujungė Daniją, Norvegiją ir Švediją į Kalmaro uniją, kurią valdė kaip įvaikinto sūnaus Eriko globėja. Tačiau priešų surengtas sąmokslas Margaritai iškelia dilemą, galinčią sunaikinti viską, kuo ji tikėjo.

TEISINGUMO RITERIAI
(Režisierius Anders Thomas Jensen, Denmark 2020)

Dislokuotas karys Markusas yra priverstas grįžti namo pas savo paauglę dukrą Matildą po to, kai jo žmona tragiškai žūsta traukinio avarijoje. Atrodo, kad visur lydi nesėkmės, kol prie jo durų pasirodo matematikos „gykas“ Otas su dviem savo ekscentriškais kolegomis, Lenartu ir Ementaleriu.

VERTĖJAI
(Režisierius Régis Roinsard, France, Belgium 2020)

Devyni vertėjai, pasamdyti versti nekantriai laukiamą paskutinę bestselerio trilogijos knygą, uždaromi prabangiame bunkeryje. Kai internete pasirodo pirmieji dešimt itin slapto rankraščio puslapių, svajonių darbas tampa košmaru - vagis yra vienas iš jų, o leidėjas (Lambert’as Wilson’as) yra pasirengęs padaryti viską, kad demaskuotų jį ... arba ją.

LANGUOTAS NINDZĖ
(Režisierius Thorbjørn Christoffersen, Anders Matthesen, Denmark 2019)

Kai dėdė Stiuartas parveža Askui nindzės lėlę iš Tailando, paaiškėja, kad ta lėlė gyva ir gali padėti spręsti bėdas mokykloje. Askas nori atsidėkoti, bet netrukus sužino, kad languotas nindzė yra apsėstas ir vykdo keršto misiją.

TUVĖ
(Režisierė Zaida Bergroth, Suomija 2020)

Helsinkis, 1945-ieji. Karo pabaiga tapytojai Tuvei Janson suteikia naują meninės ir socialinės laisvės jausmą. Modernus menas, svaiginantys vakarėliai ir neįpareigojantys santykiai su vedusiu politiku. Jos netradicinis gyvenimas prieštarauja griežtiems tėvo skulptoriaus idealams. Tuvės laisvės troškimo laukia išbandymas, kai ji susipažįsta su teatro režisiere Vivika Bandler. Jos meilė Vivikai audringa ir nevaldoma, bet ilgainiui Tuvė ima suprasti, kad iš tiesų nori atsako į savo jausmus.

DAR PO VIENĄ
(Režisierius Thomas Vinterberg, Danija 2020)

Egzistuoja teorija, kad mums gimus, kraujyje turėtų būti nedidelis kiekis alkoholio. Toks nedidelis apsvaigimas atveria mūsų mintis supančiam pasauliui, sumažina rūpesčius ir skatina kūrybingumą. Susižavėjęs šia teorija, Martinas ir trys jo draugai, visi nuobodūs mokyklos mokytojai, imasi eksperimento išlaikyti pastovų apsvaigimo nuo alkoholio lygį per visą darbo dieną.

 

Estinfilm OÜ
Gonsiori 27, Tallinn 10147
www.estinfilm.ee
Tel. +372 5558 3279
e-mail: info@estinfilm.ee