Koolidele / Levitaja Eestis / Omatoodang / Firmast / Kontakt
KUS ON ANNE FRANK
(Režissöör: Ari Folman, Belgia, Luxemburg, Prantsusmaa, Holland, Iisrael 2021)

Kitty, Anne FrankI kujutletav sõber, kellele Anne pühendas oma päeviku, ärkab imekombel ellu tänapäeva Amsterdamis. Kitty asub Anne Franki otsima. See on seiklusrikka tee algus.
Õppematerjali leiad siit!


KOOLIAED

Õppefilm koolide esimesele astmele.
Filmi pikkus 60 minutit
Eesti- ja venekeeles

Loe edasi >>


BERTI PÄEVIK
(Režissöör Michael Lindgren, Rootsi 2020)

Bert on 13aastane poiss, kes läheb uues koolis kaheksandasse klassi. Samas klassis käib Leila noorem õde Amira. Leila on 15aastane tüdruk, keda armastab terve kool. Bert samuti. Ta näeb võimalust Amira kaudu Leilaga tutvuda. Kui Bert leiab õdede kodust salajase päeviku, algab pöörane sõit armastuse, emotsioonide, reetmise ja südmevalu karussellil.

VÄIKESE PÕHJAPÕDRA AILO SUUR SEIKLUS
(Režissöör Guillaume Maidatchevsky, Soome, Prantsusmaa 2018)
Film on rännak mööda Lapimaad, mis jutustab nõrgukese ja haavatava põhjapõdravasika Ailo võitlusest ellujäämise nimel metsikus looduses esimesel eluaastal. See, kuidas ta elu ja loodust avastab, on tõeline südamest tulev lugu keset Lapimaa suursugust maastikku.


PINGVIINIDE MARSS 2. KUTSE
(Režissöör Luc Jacquet, Prantsusmaa 2017)
Film jutustab loo noorest pingviinist, kes nagu iga teine enne teda, asub talve saabudes teekonnale tundmatu eesmärgi poole. Tema 45-aastase vanema mälestuste ja silmade läbi mõtiskleme selle maagilise kutse üle ja jälgime detailselt pingviini sel rängal retkel, näeme tema kahtlusi, hirme ja väljakutseid, mis teda igal sammul ees ootavad.